Dirbtinės gėlės

Informacija

Dirbtinės gėlės

Dirbtiniai sukulentai padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtinės gėlės gali būti puikia alternatyva. Kokybiškos dirbtinės gėlės vizualiai primena gyvus augalus, yra atsparios lietui ir sniegui. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjer...

Dirbtiniai sukulentai padeda sukurti jaukią aplinką terasose, biuruose, kavinėse, viešbučiuose ir restoranuose. Jei nėra galimybės auginti natūralius augalus, dirbtinės gėlės gali būti puikia alternatyva. Kokybiškos dirbtinės gėlės vizualiai primena gyvus augalus, yra atsparios lietui ir sniegui. Dirbtinės gėlės padės sukurti jaukų namų interjerą.

Dirbtinės gėlės gali būti naudojamos ir kapinėse, jei nėra galimybės prižiūrėti gyvus augalus. Priešingai nei gyvos gėlės, jos yra ilgaamžės, ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Nors buvo metas, kada dirbtinės gėlės buvo pasirenkamos vis rečiau, tačiau šiandien jos vėl grįžta į madą, ir puošia daugumos žmonių namus ir jų aplinką. Jums tereikės pasirūpinti, kad dirbtinių gėlių puokštės stovėtų atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, ir kartais nubraukti dulkes. 

Vienetinės dirbtinės gėlės ir jų puokštės gali būti puikiu pasirinkimu ruošiantis tam tikrai šventei, pavyzdžiui vestuvėms. Jos puikiai tiks puošti salę ir pobūvio aplinką, taip pat tinka puošti automobilius ir pakuojamas dovanas.

UAB "Aika dovanos" dirbtinių gėlių asortimentas labai didelis: sukulentai, orchidėjos, rožės, našlaitės, chrizantemos, gerberos, azalijos, frezijos, bijūnai. Visas šias dirbtines gėles galite įsigyti apsilankę mūsų parduotuvėse arba užsisakyti gėles internetu ir gauti jas tiesiai į namus.

Plačiau

Dirbtinės gėlės Yra 349 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 349 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 349 dalykų