Energetiniai kamuoliai

Antistresiniai kamuoliukai naudojami siekiant sumažinti stresą, pagerinti koordinaciją, norint užkirsti kelią artritui, reumatui, stimuliuoja kraujotaką, naudojami fizinių terapijų metu. Veikimo principas - kamuoliukų sukinėjimas, kaitaliojimas vietomis rankose. Taip stresas  nukreipiama į kamuoliukus ir numalšinama įtampa.

Smulkiau

8 Prekės

4,63 € su PVM

Apie prekę

Niekada nematėte ir nenaudojote antistresinio kamuoliuko???Ar žinote, kad tai vienas lengviausių būdų išvengti streso ir su juo susijusių ligų?

Antistresiniai kamuoliukai buvo naudojami dar senovės civilizacijų, siekiant sumažinti stresą, pagerinti koordinaciją, norint užkirsti kelią artritui, reumatui. Jie puikiai stimuliuoja kraujotaką, naudojami fizinių terapijų metu. Šie kamuoliukai gali būti naudojami net kaip prevencinė ar gydymo priemonė nuo riešo kanalo sindromo. Kai kuriose šalyse tai viena populiariausių dovanų.
Veikimo principas - tai kamuoliukų sukinėjimas ir kaitaliojimas vietomis rankose. Taip Jūsų stresas  nukreipiama į šiuos kamuoliukus ir numalšinama įtampa.
Mūsų siūlomi kamuoliukai tinka bet kokiam amžiui. Antistresiniai kamuoliukai yra populiarūs užsiimant įvairia mankšta, taip pat siekiant susikoncentruoti ir sumažinti stresą, kuris yra pagrindinis ligų sukėlėjas.
Šiuos kamuoliukus patogu naudoti sportuojant, keliaujant ar tiesiog gamtoje. Jie pakankamai nedideli, todėl juos galėsite visur su savimi vežiotis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: